KTO CHCE DOBRZE SMAROWAĆ, NIE MUSI GŁĘBOKO SIĘGAĆ DO PORTFELA, BY BYĆ ZADOWOLONYM Z PRODUKTÓW Q8

Syntaco, generalny importer Q8, czyli wiodącej światowej marki produktów przeznaczonych m.in. do maszyn budowlanych czy samochodów ciężarowych, na ostatnich targach 4Poland przygotował stoisko, na którym nie mogło zabraknąć topowych środków smarnych przeznaczonych dla ciężarówek. Jak podkreślił jego gospodarz, Jarosław Dębski będący prezesem zarządu poznańskiej firmy, widać wyraźnie, że klienci są coraz bardziej wymagający, ale i doceniający markowe i spełniające swą rolę w codziennej, trudnej pracy produkty.

Dlatego na Autodromie Jastrząb zostały wystawione m.in. zarówno oleje silnikowe, jak i przekładniowe do tylnego mostu oraz płyny chłodnicze. Nie zabrakło też smarów do siodeł, łożysk czy sworzni. Oferta była skierowana zarówno dla właścicieli dużych flot ciężarówek, ale również i dla tych którzy na co dzień zajmują się dystrybucją i dowożą mniejszymi samochodami towary do sklepów.

Co istotne na każdym z produktów można znaleźć aprobaty, czyli spełnienie określonych norm API.

Dzięki nowym przepisom i limitom wymagania ACEA dotyczące właściwości użytkowych olejów silnikowych przeznaczonych do stosowania w wysokoobciążonych silnikach wysokoprężnych są teraz bardziej dostosowane do innych standardów branżowych, odpowiednio MB 228.51 (ACEA E8-2022), API CI-4 (ACEA E7-2022) i API CK-4 (ACEA E11-2022).

Prezes J. Dębski zwracał uwagę głównie na Q8 Formula Truck 7000 FE 10W-30, czyli najwyższej jakości olej silnikowy o niskiej zawartości SAPS do pracy przy dużych obciążeniach. Produkt ten zapewnia najlepszą w swojej klasie ochronę przed zużyciem i korozją dla wszystkich części silnika oraz zapobiega powstawaniu sadzy podczas spalania. Zapewnia oszczędność paliwa do 1,0% i wydłużony okres między wymianami oleju. Jest on również kompatybilny z biopaliwami.

więcej informacji pod linkiem: LINK

UWAGA: PUBLIKACJA NA ZAMÓWIENIE