LEPSZE WRAŻENIA Z PODRÓŻY DZIĘKI PUNKTOM POI PRZEZNACZONYM DLA DUŻYCH POJAZDÓW

Profesjonalni kierowcy oczekują od swoich urządzeń nawigacyjnych dużo więcej użytecznych funkcji niż tylko dokładna nawigacja. Ważne są także informacje na temat miejsc specjalnie dla nich przeznaczonych (Points of interest). Dzięki korzystaniu z urządzenia TomTom GO Expert Plus zawodowi kierowcy mają nieograniczony dostęp do bazy POI. Funkcja ta została zaprojektowana w odpowiedzi na ich potrzeby, tak aby poprawić wrażenia z podróży kierowcom wszystkich typów dużych pojazdów, w tym ciężarówek, autobusów i autokarów.

Oprócz standardowych POI, takich jak restauracje i hotele, TomTom GO Expert Plus oferuje dane dotyczące miejsc specjalnie wyselekcjonowanych dla zawodowych kierowców. Odpowiednie parkingi dla ciężarówek, stacje paliw rekomendowane dla większych pojazdów i miejsca odpoczynku są zintegrowane z nową nawigacją firmy TomTom. Podczas podróży np. na terenie Polski, kierowcy ciężarówek mogą łatwo znaleźć przeznaczone dla nich postoje na trasie za pomocą jednego dotknięcia.

Ta funkcja jest potwierdzeniem, że TomTom jest zaangażowany w poprawę doświadczeń z podróży swojej społeczności kierowców poprzez dostarczanie im w tak intuicyjny sposób istotnych i pomocnych informacji. Niezależnie od tego, czy kierowca odbywa podróże zagraniczne, czy pracuje na terenie Polski, korzystając z TomTom GO Expert Plus, otrzymuje zawsze aktualne dane na temat POI w danym kraju.

 

Źródło: TomTom

PUBLIKACJA NA ZAMÓWIENIE