ADRIAN TRUCKER PAKER – TRZEBA BYĆ AKTYWNY

Witam serdecznie, z tej strony Adrian Trucker Paker
Dziś poruszę temat, jak rozpocząć swoją karierę bycia aktywnym w trasie.
Widzicie to zdjęcie? Przez 11 lat każdą swoją pauzę starałem wykorzystać się aktywnie, aby dojść do takiego rezultatu.
Nie jest łatwo robić formę w trasie, ponieważ pauza twa 9 godzin, a w tym trzeba się wyspać, zrobić posiłki na cały dzień i do tego jeszcze dołożyć trening. Następnie prysznic i trzeba przygotować się do kolejnej jazdy. W czasie pauzy 11-godzinnej, którą miałem 2 razy w tygodniu było troszeczkę lepiej, ponieważ zawsze są to dwie godziny więcej, aby się ogarnąć.
Ale wszystko jest możliwe – wystarczy tylko chcieć i wprowadzić to w życie. Sam jestem dobrym przykładem na to, że jeśli chce, to da się radę. Nawet w trasie zrobić dobrą formę, tylko trzeba ruszyć dupę z kabiny i zacząć coś robić ze swoim życiem.
Chyba większość z Was nie chce przesiedzieć swojego życia patrząc, jak mu brzuch rośnie, sylwetka staje się coraz gorsza, a samopoczucie spada. My, jako ludzie jesteśmy stworzeni do ruchu, a prawda jest taka, że w transporcie tego ruchu mamy bardzo mało.
Dlatego proponuję i również zachęcam wszystkich kierowców do aktywności w trasie.
Dla początkujących polecam robić szybki chód. Rozpocząć możecie nawet od 15 minut, kilka razy w tygodniu, a później te minuty stopniowo zwiększać aż dojdziecie do jednej godziny. Ktoś zapyta: dlaczego nie biegać? Ponieważ jeśli ktoś ma większą masę może wówczas uszkodzić sobie stawy. Dlatego szybki chód jest bardzo fajną alternatywą na spalanie tkanki tłuszczowej, jak i napędzenie metabolizmu.
Do tego należy dorzucić trening siłowy z własną masą ciała, ale o tym następnym razem.

Mam nadzieję, że coś pomogłem tym materiałem a tymczasem trzymajcie się zdrowo i aktywnie!