ADRIAN – PRZEŁAMAĆ FAŁSZYWY WSTYD

Siemaneczko! Z tej strony Adrian Trucker Paker. Dziś polecimy z tematem: „Strach przed oceną innych”.

Może zacznę od siebie i początku swojej kariery trenerskiej, czyli dokładnie 2008 roku. Wówczas zabrałem „sport” ze sobą w trasę. Jak zacząłem ćwiczyć na parkingu, to oczywiście wokół kierowcy się ze mnie śmiali i twierdzili, że mi się w głowie poprzestawiało od jazdy. Dlatego postanowiłem ukrywać się ze swoją aktywnością. W trasie ćwiczyłem, kiedy naczepa była pusta albo na parkingu, tak aby nikt nie widział. Ale miałem swoje wyznaczone cele, do których dążyłem.

Dziś bez ćwiczeń nie mogę żyć. Prowadząc swojego Fanpage’a i Instagrama pod nazwą Adrian Trucker Paker otrzymałem już kilkanaście wiadomości o treści: „Adrian chciałbym robić formę w trasie, ale jak widzę miny innych kierowców to od razu mi się wszystkiego odechciewa”.

Dlatego tym razem chcę Was uświadomić, że my, jako ludzie, jesteśmy stworzeni do ruchu, a w transporcie mamy go bardzo mało. Niedawno otrzymałem raport z fundacji Truckers Life, z którego wynika, że 80% kierowców ciężarówek cierpi na otyłość i nadwagę drugiego i trzeciego stopnia.

Dlatego nie ma co się przejmować krytyką innych, bo naprawdę warto jest zadbać o siebie, a dużo wygrywamy. Lepsze samopoczucie, lepszą jakość życia i nawet „druga połówka” będzie bardziej zadowolona ?

Odkąd wyszedłem z aktywnością do ludzi płynął na mnie mega hejt: „Co ty robisz? Lepiej się piwa napić na łóżku. Poleż sobie. Ty jesteś nienormalny” i tak dalej… Ale wiecie co? W tym momencie taką krytykę przyjmuję z uśmiechem na twarzy i nawet potrafię hejtującym mnie, życzyć miłego dnia w komentarzu. Dlatego Ty również nie przejmuj się! Tylko wyznacz swoje cele, realizuj marzenia i działaj w pozytywny sposób, a wymówki zostaw dla słabych.

A wtedy unikniesz problemów z kręgosłupem, bo jak wiadomo, większość kierowców w starszym wieku już jest po operacjach tego typu. A możesz tego uniknąć, tylko musisz chcieć!

Więc trzymajcie się zdrowo i aktywnie!

Pozdrawiam Adrian Trucker Paker