KONKURS Z HISTORIĄ W TLE

Tym razem zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie niezwykłym. A wszystko to za sprawą jego sponsora – Stowarzyszenia Pracowników i  Sympatyków PMPS PEKAES Warszawa. Nagrody może nie są najcenniejsze pod względem finansowym, ale dla miłośników polskiego transportu będą z pewnością nie lada gratką. Tym bardziej, że są to gadżety z wersji limitowanej, czyli nie do kupienia.

Temat konkursu: PEKAES. I tu dajemy Wam pole do popisy, by nie rzec – uwolnienia wyobraźni. Zapewne każdy z Was słyszał o tej firmie, ale napiszcie z czym się ona Wam kojarzy.

Jury konkursowe składające się z przedstawiciela Stowarzyszenia Pracowników i  Sympatyków PMPS PEKAES Warszawa oraz naszego portalu wybierze 3 najtrafniejsze komentarze (zdjęcia), które zostaną nagrodzone.

Na Wasze propozycje czekamy na naszym Fanpage’u (wpisujcie się pod konkursowym postem) do 18 sierpnia, a wyniki zostaną ogłoszone we wtorek 20.08 br.

Do wygrania są 3 kubki i 3 przypinki (fot.) z limitowanej serii PMPS PEKAES.

Koniecznym warunkiem uczestnictwa w konkursie jest polubienie stron
www.e-truckbus.pl oraz www.facebook.com/PMPSPekaes.

Jednocześnie informujemy, że przesłany komentarz jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na jego publikację i dalszym wykorzystywaniem go zarówno przez Stowarzyszenie PMPS PEKAES, jak i nasz portal www.e-truckbus.pl.

 

LAUREACI KONKURSU

Maciej Mroziński

Wojciech Kaczyński

Dawid Davido Kucharski

GRATULUJEMY!!!