O TURYSTYCE, AUTOKARACH I PLANACH W PRZEDŚWIĄTECZNYM KRAKOWIE

W dniach 3-5 grudnia br. w Krakowie miało miejsce Travel Meetings Krakow Malopolska #TMKM2019, wydarzenie skierowane do szerokiego grona branży turystycznej.

Celem było zintegrowanie wielu wydarzeń odbywających się w okresie jesienno-zimowym w Krakowie. W specjalnej strefie networkingowej oraz na sześciu salach konferencyjnych prowadzone były panele i warsztaty merytoryczne. Zebrani mieli tego dnia do wyboru cztery ścieżki tematyczne, które odbywały się w określonych sesjach: 1. X Ogólnopolska Konferencja Turystyczno-Transportowa; 2. Konferencja overtourism a zarządzanie turystyką w okresie overtourismu – poziom państwa, miasta, atrakcji turystycznej & III Forum pilotów przewodników, biur podróży i atrakcji turystycznych; 3. Warsztaty „Preorientacja kulturowa przedsiębiorców turystycznych”; 4. Edukacja w turystyce.

Na zakończenie tego pełnego wydarzeń dnia odbyła się wieczorna Małopolska Gala Turystyczna #TMKM2019, podczas której wręczono Certyfikaty Transportu Turystycznego TWARDOSKY 2020, Certyfikaty Jakości Obiektów Noclegowych PENELOPA 2020-2021 oraz podpisano Małopolski Pakt o Edukacji. Uroczystość zgromadziła wielu zacnych gości, wśród których był m.in. Tomasz Urynowicz – wicemarszałek Województwa Małopolskiego, z racji faktu, że zarówno sam projekt jak i gala były współfinansowane ze środków województwa Małopolskiego w ramach konkursu pn. Małopolska Gościnna.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska partnerów spotkania wystawione w kuluarach.

Na fot. Aleksandra Nadolski (Tax Service)  i Agata Charczuk (Belgian Bus Sales).