COVID-19; PILOT ZMIENIŁ KOKPIT BOENINGA NA KOKPIT SAMOCHODU DOSTAWCZEGO

Pilot British Airways został bez pracy z powodu pandemii koronawirusa i znalazł nowe zajęcie jako dostawca Tesco. Peter Login, który jest przyzwyczajony do latania Boeingiem 747 po całym świecie, został pochwalony za swoją tymczasową zmianę kariery na dostawcę produktów spożywczych do klientów zamkniętych w domach w czasie pandemii.

Mężczyzna napisał na Twitterze, że klucze do samolotu przez jakiś czas zamienia na klucze do samochodu, ale jeszcze wróci do kokpitu, żartując z motto linii lotniczej „To Fly To Serve” (Latać, aby służyć) z hashtagiem „#ToDriveToServe”(Jeździć, aby służyć).

Po raz drugi w ciągu kilku miesięcy Peter został bez pracy. Pracował dla Thomas Cook przez trzy lata zanim linia lotnicza ogłosiła upadłość we wrześniu ubiegłego roku. Mężczyzna, który był wcześniej pilotem cargo dla DHL przeszedł do BA, gdzie pracował przez cztery miesiące zanim pandemia zatrzymała loty na całym świecie.

Przyjaciele szybko pochwalili go za dołączenie do grona kluczowych pracowników. W sieci pojawiły się wpisy typu:  „Jesteś absolutną supergwiazdą. Twoja zawziętość i dobre nastawienie pokazuje, że wszystko się da jeśli się chce. Jesteś tego doskonałym przykładem. Wiadomość dla wszystkich innych jest prosta; albo pomóż narodowi, wykonując kluczową pracę, albo pozostań w domu. Nic więcej!”

 

Źródło: kierowcyhgv.uk

PODOBA CI SIĘ TEN WPIS?

 😁😁😁  KLIKNIJ NA NASZ FANPAGE I POLUB STRONĘ!    😁😁😁

BĘDZIESZ NA BIEŻĄCO