COVID-19; KIEROWCA PRZEWOZI NACZEPY CHŁODNICZE  DO PRZECHOWYWANIA CIAŁ ZMARŁYCH

Kierowca ciężarówki przedstawił wstrząsające sprawozdanie z tego, jak dostarcza naczepy chłodnicze do różnych części Wielkiej Brytanii podczas pandemii koronawirusa.

Podobne naczepy były używane jako tymczasowe kostnice w szpitalach w niektórych częściach północno-wschodniej części kraju. Ciała zmarłego umieszcza się w takich naczepach mrożących, dopóki nie zostaną zorganizowane pogrzeby.

Kierowca wyjaśnia: „Tak więc przez 22 lata, odkąd zdałem moje prawo jazdy na samochód ciężarowy, przewoziłem wiele rzeczy. Począwszy od drewna i stali, ubrań, przewoziłem nawet supersamochody i krew dla National Blood Service. Ale dziś moja praca jest trochę gorzka, bo dzisiaj nie dostarczam żadnych towarów – dostarczam pustą naczepę. A te naczepy są przeznaczone… Cóż, pozwolę ci się domyśleć, ale ta naczepa jest naczepą chłodniczą.

Mówiąc ściślej, jest to naczepa z zamrażarką i mamy setki z nich do zabrania i przewiezienia do różnych części kraju. Pozwolę ci wyciągać własne wnioski na temat, do czego będą wykorzystywane i co będzie w nich przechowywane. Musisz słuchać rządu i być bezpiecznym, pozostać w domu, nie rozsiewać tego wirusa. To jest jedna praca, której tak naprawdę nie chcę robić, ale jest to praca, którą należy teraz wykonać, więc po prostu bądźcie bezpieczni, dziękuję”.

Później powiedział, że przyczepy będą wyposażone w półki na ciała…

Źródło: kierowcyhgv.uk

PODOBA CI SIĘ TEN WPIS?

 😁😁😁  KLIKNIJ NA NASZ FANPAGE I POLUB STRONĘ!    😁😁😁

BĘDZIESZ NA BIEŻĄCO