PIĘCIOLATEK POKAZUJE WSPARCIE DLA KIEROWCÓW CIĘŻARÓWEK Z WIADUKTU NAD AUTOSTRADĄ

Zafascynowany ciężarówkami Jamie-Luke Waite, stał się popularny wśród kierowców samochodów ciężarowych po wizytach na wiadukcie nad M62. Przez ostatni tydzień 5-latek wystawiał domowy baner, pokazując swoje poparcie dla przejeżdżających kierowców samochodów ciężarowych.

„Jego tata zapytał go, czy chce pójść na wiadukt nad autostradą i pomachać niektórym kierowcom ciężarówek” – powiedziała jego matka Vicky Waite. „Miała to być tylko jednorazowa wizyta, ale bardzo mu się to spodobało, więc jego tata zrobił mu baner i od tego momentu zaczęło się szaleństwo. Jego strona na Facebooku ma ponad 400 obserwujących, zyskuje popularność na Twitterze, otrzymuje darowizny w postaci banerów i gadżety ze wszystkich stron. ”

Vicky powiedziała, że reakcja przejeżdżających kierowców jest fantastyczna, duża ilość macha, migają światłami i trąbią klaksonami. „To tak, jakby on miał drugą rodzinę”, powiedziała z dumą. „A jest to o tyle istotne, że są oni niedoceniani i mają teraz jeszcze trudniejsze warunki niż zwykle” – dodała.

Źródło: kierowcyhgv.uk

PODOBA CI SIĘ TEN WPIS?  😎😎😎 POLUB NASZ FANPAGE!