AKTYWNY TRUCKER – BARTOSZ (2), KTÓREGO POCHŁONĘŁO BIEGANIE

W 2009 r. rzuciłem palenie i niestety, jak w większości przypadków otyłość związana z tym faktem nie ominęła również i mnie, pod koniec 2015 r. moja waga pokazała wynik 3-cyfrowy, myślę że to był pierwszy sygnał aby coś zmienić. Na początku ograniczyłem cukier oraz odstawiłem wszystkie napoje gazowane, gdy zaczęły pojawiać się pierwsze efekty mojej diety w kwietniu 2016 r. kupiliśmy z żoną rowery, i to okazało się być strzałem w „10”, waga spadła bardzo szybko.

W lipcu 2016 r. kolega namówił mnie, abym spróbował pobiegać (zobaczyć jak mi idzie). Na początku był to bieg na 5 km w okolicach 6 min/km, szybko okazało się, że radzę sobie całkiem nieźle również w nieco szybszym biegu. Po raz pierwszy pobiegłem na zawodach w listopadzie 2016 r., był to półmaraton, który udało mi się ukończyć z czasem 1 godz. 44 min. Tak oto pochłonęło mnie bieganie.

AKTYWNY TRUCKER – BARTOSZ (1)

Witam

Mam na imię Bartosz i należę do grupy Be Active Trucker.

Prawo jazdy kat. C zrobiłem jeszcze w technikum w 2002 r., kat. CE udało mi się zdać w 2005 r., wtedy byłem już na studiach zaocznych.

W 2006 r. wziąłem tzw. dziekankę na studiach i zacząłem pracę jako kierowca, była to wyjazdy głownie do Francji oraz Hiszpanii, zdarzały się oczywiście inne trasy, ale Półwysep Iberyjski był głównym kierunkiem firmy, w której pracowałem. „Dziekankę” oczywiście przedłużyłem. Następnie zacząłem pracę w szwedzkiej firmie transportowej, gdzie zdałem sobie sprawę, że transport chyba nie jest dla mnie. Wróciłem do Polski i podjąłem pracę na budowie. Po 3 miesiącach okazało się że to również nie jest szczyt moich marze i wtedy własnie wyjechałem do Norwegii. Na początku pracowałem w lokalnej dystrybucji, w systemie 6/2. Jednocześnie udało mi się ukończyć studia. Od 2013 r. mieszkam z rodziną na stałe w Norwegii i pracuję jako kierowca w tzw. długiej dystrybucji, jest to stała nocna trasa około 350 km przez 3 tygodnie.    

PODOBA CI SIĘ TEN WPIS?  😎😎😎 POLUB NASZ FANPAGE!