„RAJKA” NA ZAMÓWIENIE, OSOBÓWKA NA ŻYCZENIE…

W Polsce sieć Truck Stopów od kilu lat rozwija się coraz bardziej prężnie. Obecnie dla kierowców nie liczą się tylko same miejsca parkingowe, ale cała infrastruktura, z której mogą skorzystać na terenie danego obiektu. Restauracje, bary, myjnie, serwisy CB-Radia czy nawigacji, kantory wymiany walut, dostęp do WI-FI, czy pełnego węzła sanitarnego stały się wręcz normą. Ale jednak nadal przede wszystkim, kierowcy szukają pewnych, bezpiecznych i sprawdzonych parkingów.

Naprzeciw ich oczekiwaniom wyszedł Dyskont Paliwowy, który w Żarskiej Wsi przy DK 94 w kierunku Jędrzychowic uruchomił strzeżony parking samochodów ze zdalną rezerwacją miejsc. Obecnie każdy kierowca ciężarówki, samochodu dostawczego czy autobusu może wcześniej się zaawizować, kiedy konkretnie się u nich  pojawi i być pewnym, że wolna „rajka” będzie na niego czekać. Sam teren parkingu ogrodzony jest wysokim murem zbrojonym drutem kolczastym. Obiekt jest monitorowany przez 30 kamer, a nad bezpieczeństwem pojazdów czuwają pracownicy ochrony.

Dla kierowców, którzy chcą być pewni wolnego miejsca w momencie przyjazdu, na chwilę obecną jest przygotowanych 50 miejsc parkingowych. W cenę parkingu wliczony jest bezpłatny dostęp do sanitariatów (WC + prysznic). Co do płatności, to można je zrealizować szybkim przelewem on-line, kartami flotowymi UTA, DKV, E100 czy bezpośrednio gotówką na stacji.

Dodatkową usługą, z której mogą skorzystać wybierający jako miejsce postoju PORT 2010 jest wynajem auta osobowego za 99 zł za dobę, który jest podstawiany bezpośrednio na teren obiektu, kiedy kierowca wcześniej telefonicznie wyrazi takie życzenie.

Zarezerwowanie miejsca na parkingu jest możliwe poprzez stronę www.dyskontpaliwowy.pl/telpark

PODOBA CI SIĘ TEN WPIS?  😎😎😎 POLUB NASZ FANPAGE!