ŁUKASZ – UWAŻA, ŻE KIEROWCA MOŻE MIEĆ MARZENIA I PASJE

Każdy z nas ma marzenia, pasje i cele do osiągnięcia, które realizujemy każdego dnia, a czasami nawet potrzebujemy na to dużo więcej czasu. Chciałbym na początku powitać wszystkich  kierowców zawodowych, a szczególnie grupę HWT – HARD Working Truckers Elitę, do której mam ogromną przyjemność należeć.

Nie wiem, czy mnie pamiętacie, ale już kiedyś gościłem na tym portalu…

Mam na imię Łukasz i jestem kierowcą zawodowym. Od 2009 roku z pasją i zamiłowaniem wykonuję swoją pracę, łącząc ją na co dzień z bieganiem i treningami. Kocham to robić. Chciałbym Wam pokazać, że warto mieć marzenia bez względu na to jaki zawód wykonujemy. Nie ma znaczenia gdzie się znajdujesz i ile krytyki wylali na Ciebie inni ludzie. Na co dzień przemierzam setki kilometrów samochodem ciężarowych. Wydawałoby się, że mogę szybciej dotrzeć do celu, ale to nie jest taka prosta sprawa jakby się wydawało. Cele jakie sobie wyznaczyłem muszę pokonać poprzez ciężką pracę na treningach i zaangażowanie. A dzieje się to wszystko w trasie. Nie udałoby się tego realizować, gdyby nie moja rodzina, przyjaciele oraz grupa HWT – która wspiera mnie każdego dnia.

Odzwierciedleniem ciężkiej pracy, są sukcesy na zawodach, na których staram się regularnie występować reprezentując mój klub KB Bryza Postomino.

W ostatnim tygodniu wystartowałem w  biegu po plaży w Jarosławcu, który oficjalnie nie mógł się odbyć na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce i na świecie. Cały klub wraz z zaproszonymi gośćmi pokonał jednak odcinek 15 kilometrów. Jakimś fartem udało mi się być pierwszym na mecie.

A kończąc chciałem Wam powiedzieć, że  generalnie wychodzę z założenia, że każdy z nas może mieć marzenia oraz pasję. Nawet Kierowca Zawodowy…

Szerokości

Łukasz