#ZCieżarówkiNaStadion – ZDROWIA NIE KUPISZ!!!

Nie ważne jaki zawód wykonujesz. Nie istotne jest ile masz pieniędzy na koncie. Zdrowia nie kupisz!!!

Jeśli czytasz ten artykuł to jesteś już na dobrej drodze, by zacząć żyć zdrowo i aktywnie. Bez względu na to co robisz, w jakim jesteś wieku. Czy na co dzień przemierzasz setki kilometrów ciężarówką czy też opiekujesz się dziećmi i prowadzisz gospodarstwo domowe.

Drodzy czytelnicy i czytelniczki. Jestem kierowcą zawodowym z jedenastoletnim stażem. Ze sportem jestem związany tak samo mocno jak ze swoją żoną. Na dobre i na złe.
W obliczu tego jak spostrzegają nas kierowców na co dzień inni ludzie rozpocząłem projekt #ZCieżarówkiNaStadion.
Wraz z moimi kolegami i koleżankami ze stowarzyszenia HARD WORKING TRUCKERS chcemy pokazać, że każdy może mieć marzenia – nawet kierowca zawodowy. Chcemy zmienić pogląd oraz stereotyp polskiego kierowcy, by nie musieli nas postrzegać i traktować jak margines społeczny. Każdy wie, że kierowca to też człowiek, ale w rzeczywistości sami zapracowaliśmy na taką opinię.

Na co dzień prócz pracy którą wykonuje staram się regularnie trenować. Treningi biegowe , które wykonuje w większości wykonuje po skończonej pracy. Przy ciężarówce, w parku, wszędzie tam gdzie można biegać.
Projekt #ZCieżarówkiNaStadion ma pozwolić też spełnić swoje marzenia biegowe. Jakie? Na pewno wkrótce się dowiecie…
Póki co trwają przygotowania do sezonu 2021. Pierwszy cel – #MaratonDębno. Jak sami zauważyliście, każdy może mieć marzenia.

Nie rezygnujcie z tego co dobre i zdrowe. Dostrzegajcie piękno, które Was otacza. Żyjcie tak, by kolejny dzień przyniósł Wam jeszcze więcej radości. Bo życie to ciągły bieg, ale jeśli ktoś ma cel i dąży do niego, to ten bieg nie musi być wcale monotonny…

Pozdrawiam,

Łukasz
#ZCieżarówkiNaStadion