ZAPEWNIJCIE NAM BEZPIECZEŃSTWO! APEL KIEROWCY

Dzień Dobry,

Jestem Janek i mam 44 lata. Pochodzę z Wałbrzycha. Kierowcą w transporcie jestem od prawie dwudziestu lat. Większość swojego życia spędziłem w ciężarówce, głównie jeżdżąc po krajach Europy Zachodniej.

Temat, jaki chce poruszyć, to bezpieczeństwo kierowców busów i ciężarówek w Europie a w szczególności we Francji. Problem ogólnie znany od lat, szczególnie za sprawą Francji. Ale od lat nic się nie robi, aby poprawić bezpieczeństwo kierowcom zawodowym. Ostatnio bardzo nasiliły się różnego typu ataki na nas we Francji. Dwa morderstwa na parkingach, atak z nożem na kierowcę. Jesteśmy zagrożeni na parkingach w portach, na drodze. Pocięte plandeki, kradzieże paliwa, towaru i ciągłe zagrożenie ze strony imigrantów w portach, którzy robią szkody finansowe a także zagrażają naszemu zdrowiu i życiu. Takie realia panują na zachodzie Europy.

Postanowiłem nagłośnić ten temat, robiąc nagranie z apelem do rządu francuskiego oraz stworzyć ogólnopolską akcję kierowców. Apel w formie nagrania, które zostało przetłumaczone na język angielski wysłałem do francuskich i polskich stacji telewizyjnych.

Także, aby zwrócić uwagę Unii Europejskiej a przed wszystkim rządowi francuskiemu, zaprojektowałem naklejkę z apelem, aby zapewniono nam w końcu bezpieczeństwo. Temat jest bardzo poważny, ponieważ każdy z nas ma do kogo wracać, a nasze zdrowie i życie jadąc w trasę jest zagrożone. Myślę, że powinniśmy jako kierowcy, coś w końcu robić, aby zaczęto na szanować. Nadszedł w końcu czas, abyśmy, zmobilizowali się i zaczęli walczyć o swoje prawa. Jest nas tysiące i wspólnie dzięki determinacji, możemy dużo zrobić dla nas samych, tylko trzeba chęci.

Zachęcam Wszystkich kierowców do wzięcia udziału w akcji. Naklejkę będzie można kupić na allegro. Koszt 10 zł (5 zł naklejka +5 przesyłka). To nie są duże pieniądze a mogą pomóc zwrócić uwagę na nasz problem. Nie bądźmy obojętni! Pokażmy, że potrafimy być jednością.

Szerokości…

Janek

adamczykjan77@gmail.com

 

Więcej o akcji

https://youtu.be/bV4J27l0oTw

https://youtu.be/Ad5Z6qWSSks

naklejka do kupienia na:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/naklejka-zapewnijcie-nam-bezpieczenstwo