„PIRAMIDA POMOCY” POWRACA Z PODWOJONĄ SIŁĄ!

Akcja zbiórki plastikowych nakrętek pod hasłem „Piramida Pomocy” jest jedną z najpopularniejszych inicjatyw charytatywnych wśród polskich kierowców zawodowych. Pojemniki na nakrętki z logo akcji zobaczyć można w popularnych autoportach, na stacjach benzynowych, w serwisach, albo wręcz w kabinach kierowców -wolontariuszy. Punkty zbiórki nakrętek, czyli charakterystyczne opony, lub drewniane skrzyneczki rozlokowane w punktach gastronomicznych znaleźć można już niemal w całej Polsce.

Pierwszy wielki finał zbiórki miał miejsce w czasie ubiegłorocznego zlotu Master Truck pod Opolem, a na naczepie strategicznego partnera akcji Firmy Gosped znalazło się 7380 kg nakrętek, co przełożyło się na kwotę blisko 10 000 zł, która w całości została przekazana na aparaty słuchowe dla dzieci będących przed implantacją.

W tym roku na Master Trucku odbędzie się  2. finał akcji, która jest wspólnie organizowana z dwoma firmami partnerskimi – Gosped oraz Omega Transport.

Stoisko będzie działać od piątku, 16 lipca do niedzieli, a sam finał zaplanowano na sobotę w godz. 16.00-17.00. Jak zapewnia Marek Grossmann, kierowca z firmy Gosped, który zapoczątkował akcję zbierania nakrętek, w tym roku Fundacja działa z podwójną siłą i nie ukrywa, że liczy iż samych nakrętek również uda się zebrać przynajmniej dwa razy więcej niż rok temu.

Dlatego wśród wszystkich, którzy pojawią się w czasie zlotu na stoisku „Piramidy Pomocy” i przyniosą nakrętki na zbiórkę zostaną rozlosowane nagrody i upominki. Będą również liczne konkursy i niespodzianki, głównie dla dzieci, choć nie tylko.

Do zobaczenia na Master Trucku!