ZAPRASZAMY NA MECZ CHARYTATYWNY – POLICJA ZAGRA Z KIEROWCAMI ZAWODOWYMI

Jeszcze dobrze pamiętamy, grudniowy Konwój Mikołajów w Ciężarówkach, które zorganizowało Stowarzyszenie Nim Będzie za Późno, a już za niecały miesiąc przed nami kolejna atrakcja. I jak to bywa w przypadku tego stowarzyszenia, będzie to coś dla oka, ale coś co równocześnie przyniesie wymierne korzyści.

Tym razem chodzi o charytatywny mecz reprezentacji policji i kierowców zawodowych, który będzie połączony z rodzinnym piknikiem. W czasie wydarzenia zostaną zbierane środki na szkolenia dla kierowców zawodowych z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w wypadkach drogowych.

Impreza odbędzie się na boisku piłkarskim w Gdańsku, przy ul. Traugutta 29 (stare boisko Lechii), 24 kwietnia o godz. 11.00 i potrwa przynajmniej go godziny 19.00.

Jak obiecują organizatorzy, oprócz meczu będą pokazy z ratownictwa drogowego prowadzone przez druhów z OSP Koszwały, konkursy dla rodzin, licytacje oraz gry i zabawy dla najmłodszych.

W imieniu Stowarzyszenia Nim Będzie za Późno, już dziś serdecznie zapraszamy do Gdańska, bo pewnie będzie się tam działo…

My, jako portal www.e-truckbus.pl, też postanowiliśmy dołożyć „cegiełkę” do tego wydarzenia, ale o tym poinformujemy wkrótce.