ZAWODOWCY SZKOLĄ ZAWODOWCÓW I TO NA CORAZ LEPSZYM SPRZĘCIE

Szkół i ośrodków nauki jazdy nie brakuje, niemniej reprezentują one różny poziom kształcenia i dysponują różną flotą pojazdów. By się na rynku wyróżnić trzeba więc zadbać i odpowiednią kadrę instruktorów i w miarę nowoczesne pojazdy. I tak właśnie postanowił zrobić Piotr Jakubowski właściciel Dobrej Szkoły LOK mieszczącej się w Rudzie Śląskiej.

Ośrodek prowadzi kursy nauki jazdy, to również świadczy usługi z zakresu szkoleń dla kierowców zawodowych zajmujących się przewozem rzeczy, osób lub materiałów niebezpiecznych. Szkolenia są przeznaczone dla osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami na prawo jazdy kategorii C, C+E, D1 i D.

W gronie instruktorów, oprócz szefa znajdujemy prawdziwych profesjonalistów, a jednym z nich jest Krzysztof Kłos, kierowca od 44 lat, który swe zawodowe życie spędził w jednej z najbardziej znanych polskich firm, jaką bez wątpienia jest PEKAES.

Wśród ciężarówek znajdujemy m.in. MAN-y 12.250, a prawdziwą „perełką” jest autokar MB Tourismo, na którym kursanci, nie tylko ze Śląska będą się nie tylko uczyć zawodu, ale i zdawać egzaminy.

na fot. Piotr Jakubowski