#ACTIVETRUCKER – AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA POŁĄCZONA ZE WSPARCIEM AKCJI CHARYTATYWNEJ

Jeszcze kilka lat temu widok kierowców ćwiczących na parkingach należał do rzadkości i częstokroć wzbudzał wręcz sensacje. Z czasem jednak powstały grupy aktywnych truckerów, a wzdłuż najpopularniejszych dróg pojawiły się plenerowe siłownie. Wprawdzie nie są one zbyt oblegane, ale faktem jest, że coraz więcej kierowców wolny czas zamiast z piwem w ręku spędza w sposób aktywny.

Teraz zarówno ci już dbający o siebie, jak i ci, którzy nadal myślą nad tym skąd czerpać do tego motywacje mogą się zrealizować we wspólnym projekcie marki Textar oraz fundacji Truckers Life.

W trwającym przez cały czerwiec wyzwaniu można uczestniczyć na różne sposoby: biegając, jeżdżąc na rowerze lub spacerując. Aktywności należy rejestrować za pomocą aplikacji Activy. Liczą się nie tylko rodzaj i długość ćwiczeń, ale również regularność.

Kilometry pokonane w ramach #ActiveTrucker przekładają się na pieniądze, które pozwolą na zakup specjalistycznego sportowego wózka, pozwalającego niepełnosprawnym dzieciom uczestniczyć w zawodach sportowych.

Wyzwanie #ActiveTrucker potrwa do końca czerwca. Więcej informacji na stronie https://bit.ly/3O9G62f.

 

Źródło: Textar Polska