PORA SKOŃCZYĆ ZE STEREOTYPEM KIEROWCY GRUBASA Z PIWEM W RĘKU

Rozpędzona ciężarówka gna przez autostrady każdego dnia i zmierza do celu, by nie zabrakło Wam niczego. A za kierownicą sterów siedzi kierowca, który w nieustającym stresie wykonuję swój zawód najlepiej jak tylko może.

Witam wszystkich Czytelników e-TruckBus.pl, kierowców oraz całe społeczeństwo, które pędzi – no właśnie za czym? Nad tym chciałbym się dzisiaj skupić.

Kierowcy zawodowi są równie ważni jak pielęgniarka, strażak, spawacz, pracownik na budowie czy nauczyciel. Różni ich tylko charakter i czas jaki każdy z osobna poświęca na wykonanie pracy przypisanej danego dnia. Z racji tego, że jestem kierowcą zawodowym od 13 lat to skupię się na tym zawodzie.

Z boku, gdy ktoś popatrzy to może użyć stwierdzenia, że praca jak każda inna. Nic nie robisz tylko siedzisz. Idąc tą drogą chciałbym rzucić nowe światło, by kierowca nie był odbierany za najgorsze zło. Bohatera? Nie! Chciałbym żebyście uświadomili sobie, że jesteśmy normalnymi ludźmi jak każdy z Was. Zdaję sobie sprawę, że opinia jaka krąży o nas to jak stara dobra legenda (pijak, grubas, nic nie robi i tylko siedzi z piwem w ręku). Zgodzę się, że kierowcy zapracowali sobie na taką opinię. Dlatego wyszedłem naprzeciwko i zacząłem małymi krokami prowadzić dietetykę sportową, która ma zastosowanie wśród kierowców. „Dietetyką na Kółkach” – tak ona się nazywa i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Zgłaszają się do mnie osoby, które same nie mogą lub z jakiś innych przyczyn nie potrafią wyznaczyć sobie celu. Od samego początku staram się jasno nakreślić drogę, jaką będziemy jechać –iść . Wśród osób, które mi zaufały jest również grono kobiet.

Dlatego jeszcze wszyscy zobaczą, że zawód kierowcy nie jest taki zły, a osoby które siedzą w swoich ciężarówkach to też ludzie, którzy na co dzień muszą się zmagać z wieloma przeciwnościami. A po za tym i tak znajdują czas, by aktywnie spędzić go po pracy, ale o tym to już później, bo trochę się rozpisałem, a jestem na rozładunku . Zaglądajcie na nasze strony i nie czekajcie do jutra jeśli dzisiaj można tyle przeżyć. Do zobaczenia.

Łukanio

 

@HardWorkingTruckersElite

@DrGryglicki&Crow

@e-truckBus

@Kb Bryza Postomino

@Orly Biegowe