OD JUTRA ZAMKNIĘCIE ŁĄCZNICY WĘZŁA „LSSE OBSZAR KRZYWA” NA AUTOSTRADZIE A4

Jak poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, od czwartku (13 października br.) planowane są kilkudniowe zamknięcia łącznic przy jezdni w kierunku Wrocławia na węźle drogowym autostrady A4 „LSSE Obszar Krzywa”. Jest to związane z zaplanowanym remontem nawierzchni na łącznicach.

W czwartek i piątek zamknięta dla ruchu zostanie łącznica południowa wyjazdowa z A4. Objazd poprowadzony będzie drogą A4 w kierunku węzła „Krzywa”, następnie zawrócenie na węźle i dalej jezdnią północną do węzła „LSSE Obszar Krzywa” Przywrócenie stałej organizacji ruchu i wznowienie ruchu na łącznicy planowane jest  w piątek (14 października).

Po weekendowej przerwie prace ruszą ponownie w poniedziałek (17 października). Wówczas nastąpi zamknięcie dla ruchu łącznicy południowej wjazdowej na A4. Objazd zostanie poprowadzony drogą A4, jezdnią północną w kierunku węzła „Bolesławiec”, następnie zawrócenie na węźle i dalej jezdnią południową w kierunku węzła „LSSE Obszar Krzywa”( Przywrócenie stałej organizacji ruchu  i wznowienie ruchu na łącznicy planowane jest w środę (19 października).

W czwartek planowane jest przeprowadzenie remontu nawierzchni w obszarze skrzyżowania wspomnianych łącznic z drogą gminną przy zastosowaniu ruchu wahadłowego.

 

Źródło: GDDKiA