ROZCIĘTA PLANDEKA? TERAZ MOŻNA JĄ SZYBKO I SKUTECZNIE NAPRAWIĆ!

Rozcięta plandeka samochodu ciężarowego to częsty widok na polskich drogach i parkingach. Dla właścicieli firm transportowych i kierowców to prawdziwa zmora. Uszkodzona plandeka to nie tylko stracony czas, dodatkowe koszty naprawy, ale co najgorsze niejednokrotnie skradziony lub uszkodzony ładunek.

Z pomocą przychodzi oferta ISP4TRUCKS, która skupia się na dwóch aspektach bezpieczeństwa przewożonego towaru. W aspekcie bezpieczeństwa przewożonego ładunku i zabezpieczenia go przed uszkodzeniem niezwykle pomocne są zestawy do naprawy plandek. W prosty, tani i szybki sposób pozwalają wyeliminować problemy rozdartych plandek, które mogą w konsekwencji przełożyć się na uszkodzenie towaru lub odmowę załadunku.  Występują one w kilku wariantach: pojedynczej łaty, zestawu 6 łat oraz rolek o różnych szerokościach 14 cm lub  22 cm i długości 220 cm. Dzięki naszym produktom linii R-Plast naprawa plandek jest tania, szybka i możliwa do wykonania w każdych warunkach atmosferycznych. Naprawa z pomocą zestawów jest trwała i nie wymaga dodatkowo drogiego i czasochłonnego zgrzewania.

Dodatkowym aspektem jest estetyka naprawy, produkt dostępny jest w 20 wersjach kolorystycznych RAL, dzięki czemu naprawa wykonana z udziałem produktów R-Plast jest praktycznie niewidoczna. Do produkcji produktów linii R-Plast używamy najwyższej jakości kleju z włóknem poliestrowym oraz wysokiej jakości plandek. Całość tworzy niezawodny produkt, który trafia do przeszło 20 krajów oraz tysięcy firm transportowych. Najlepszą rekomendacją naszych produktów jest zadowolenie naszych klientów oraz miliony kilometrów jakie pokonują nasze zestawy do naprawy plandek na pojazdach naszych klientów.

Więcej informacji: Zestaw do Naprawy Plandek R-Plast Roll premium 22cm x 220cm – isp4trucks

PUBLIKACJA NA ZAMÓWIENIE: Isp4Trucks – najlepsze rozwiązania dla Twojej Floty www.isp4trucks.com