ISP4TRUCKS PODPOWIADA, JAK ZADBAĆ O BEZPIECZEŃSTWO KIEROWCY, TOWARU I CIĘŻARÓWKI

Właściwie chyba nie ma kierowcy, który nie padł ofiarą złodziei parkingowych lub nie ma wśród swoich znajomych osób w ten sposób pokrzywdzonych. Dlatego ryzyko takich zdarzeń należy starać się zmniejszać do minimum, a pomocne mogą być w tym akcesoria oferowane przez firmę ISP4TRUCKS.

Zacznijmy od ładunku. W swojej ofercie ISP4TRUCKS posiada gamę zabezpieczeń, które można dopasować zarówno do zabudowy typu firanka jak również zabudów typu chłodnia. Solidna stal w wersji ocynkowanej lub kwasoodpornej, precyzyjne wykonanie przez polskich wykonawców oraz solidne kłódki od Assa Abloy Group to gwarantują. Więcej informacji: ZABEZPIECZ ŁADUNEK – isp4trucks

Nie zapominajmy również o zabezpieczeniu paliwa przed kradzieżą. Firma oferuje szeroką gamę zabezpieczeń korka wlewu paliwa oraz zabezpieczenia smoków paliwa. Więcej informacji: ZABEZPIECZ PALIWO – isp4trucks

Równie ważne jest bezpieczeństwo w zimowych warunkach, zwłaszcza w tak rygorystycznych krajach jak Austria oraz Norwegia, dlatego ISP4TRUCKS dostarcza najwyższej jakości łańcuchy śniegowy firm Alaska oraz Trygg.

Poza szeroką gamą zabezpieczeń i zestawów naprawczych firma oferuje szeroką gamę części i akcesoriów do samochodów ciężarowych: klocków hamulcowych, sprzęgieł, akumulatorów, ale również systemów fotowoltaicznych, łańcuchów śniegowych oraz setek innych produktów mających uczynić codzienność w transporcie lżejszą i bardziej przewidywalną.

ISP4TRUCKS sp. z o.o. jest polską firmą, która wszystkie produkty wytwarza samodzielnie z wysokiej jakości surowców. Naszymi atrybutami są jakość i niezawodność. Płacimy podatki w Polsce i legalnie zatrudniamy swoich Pracowników. Angażujemy się w akcje społeczne i charytatywne, bo wiemy jak ważna jest społeczna odpowiedzialność biznesu. Wszystko po to, by „polski produkt” był gwarancją jakości i solidności. Szerokości i do zobaczenia na trasie.

PUBLIKACJA NA ZAMÓWIENIE: Isp4Trucks – najlepsze rozwiązania dla Twojej Floty www.isp4trucks.com