HELLA ROZSZERZA SERIĘ REFLEKTORÓW DODATKOWYCH BLACK MAGIC O NOWE BELKI ŚWIETLNE

Rozszerzenie asortymentu obejmuje 14 belek świetlnych z homologacją ECE do użytku na drogach i 18 belek świetlnych do zastosowań terenowych.

W ten sposób firma kontynuuje historię sukcesu również w Europie, ponieważ seria reflektorów już od wielu lat jest bestsellerem w USA. Na początku 2022 r. została wprowadzona również w Europie do zastosowań terenowych. Oprócz belek świetlnych pierwszej generacji dostępnych już do zastosowań terenowych, HELLA rozszerzyła teraz serię o 18 dodatkowych belek świetlnych do zastosowań terenowych i 14 belek świetlnych z Homologacja ECE R149 do użytku jako dodatkowe reflektory w ruchu drogowym.

Wraz z rozszerzeniem asortymentu HELLA oferuje teraz łącznie 40 listew świetlnych pojedynczo lub w zestawach, zapewniając w ten sposób odpowiednią listwę świetlną do każdego miejsca montażu w pojeździe: czy to na dachu, belce dachowej, osłonie chłodnicy czy zderzaku, dodatkowe reflektory można montować w pozycji stojącej lub wiszącej. Całkowicie czarne, z dyskretnym logo HELLA, listwy świetlne z serii Black Magic są również specjalnym elementem stylistycznym każdego pojazdu. Czarne dodatkowe wsporniki do montażu z tyłu są również dostępne jako akcesoria w ramach serii. Zapewniają one dodatkową stabilność dla wszystkich listew świetlnych o długości od 40 cali i dłuższych za pomocą 4-punktowego mocowania. Alternatywnie wsporniki te można również zastosować zamiast wsporników bocznych, aby optymalnie wykorzystać powierzchnie montażowe w pojeździe.

Więcej pod linkiem:  LINK

PUBLIKACJA NA ZAMÓWIENIE: HELLA POLSKA