STARTUJE VIII EDYCJA AKCJI PROFESJONALNI KIEROWCY ORGANIZOWANA PRZEZ VOLVO

Profesjonalni Kierowcy to program, mający na celu podniesienie bezpieczeństwa na drogach oraz świadomości społecznej na temat wysokiej rangi usług transportowych jako znaczącej gałęzi gospodarki. Jego inicjatorem jest Volvo Trucks. Uczestnictwo w bezpłatnych szkoleniach teoretycznych i praktycznych daje kierowcom możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności, wykraczających poza standardowe kursy w szkołach jazdy. Ich wysoki poziom merytoryczny zapewniają doświadczeni instruktorzy ze Szkoły Doskonalenia Jazdy Volvo Trucks Polska.

Tegoroczna edycja Profesjonalnych Kierowców to cykl 5 szkoleń praktycznych. Pierwsze z nich odbędzie się już 29 maja na Autodromie Jastrząb, a dla kursantów przygotowano solidną dawkę wiedzy z takich obszarów, jak jazda w poślizgu, podpinanie naczepy oraz zestawu tandem i manewry, a także możliwość zapoznania się z elektrycznymi samochodami ciężarowymi Volvo. Ponadto, po raz uczestnicy szkolenia będą mieć okazję posłuchać wykładu Komendy Policji w Radomiu na temat przepisów prawnych dla kierowców samochodów ciężarowych.

W tym roku po raz kolejny Profesjonalnych Kierowców wspierają Continental, MAK Ubezpieczenia, MJM Brokers, Phillips Poland, PKO Leasing, Shell Polska, Wielton, TUiR Warta, Volvo Trucks oraz Volvo Financial Services (VFS). Do grona Partnerów po raz pierwszy dołączył także Chubb.

 

Na bezpłatne szkolenia w ramach Akcji Profesjonalni Kierowcy można zapisać się na stronie www.profesjonalni-kierowcy.pl.

 

Zapisy trwają do 12 maja.

 

Źródło: Volvo Trucks