JUŻ W PRZYSZŁĄ SOBOTĘ MECZ CHARYTATYWNY – KIEROWCY ZMIERZĄ SIĘ ZE STRAŻAKAMI Z OSP

Jak stwierdził Robert Lewandowski: „Są momenty w życiu, które ciężko opisać słowami, są mecze, które na zawsze zapisują się w historii”. Czy te zawody z 27 maja, które odbędą się  w Przejazdowie zapiszą się w historii, trudno powiedzieć. Niemniej sama idea, jak i cel nie mogą pozostać bez echa.

Jak dobrze pamiętamy, w ubiegłym roku Stowarzyszenie Nim Będzie za Późno, zorganizowało mecz charytatywny, w którym kierowcy zawodowi grali z reprezentacją policji.

Tym razem, 27 maja w Przejazdowie, kierowcy zmierzą się ze strażakami z OSP. Jak zwykle, mecz będzie połączony z rodzinnym piknikiem, bo wszak kilka dni później Dzień Dziecka.

Jak obiecują organizatorzy, oprócz meczu będą pokazy z ratownictwa drogowego prowadzone przez druhów z OSP Przejazdowo, konkursy dla rodzin  oraz gry i zabawy dla najmłodszych.

W czasie pikniku będzie również organizowana zbiórka pieniędzy na szkolenia kierowców zawodowych z udzielania pierwszej  pomocy w wypadkach drogowych.

Impreza odbędzie się na boisku piłkarskim w miejscowości Przejazdowo, przy ul. Jesionowej 8, o godz. 11.00 i potrwa do późna.

W imieniu Stowarzyszenia Nim Będzie za Późno, już dziś serdecznie zapraszamy na mecz i piknik, bo pewnie będzie się tam działo…

My, jako portal www.e-truckbus.pl, też postanowiliśmy dołożyć „cegiełkę” do tego wydarzenia i ufundowaliśmy okolicznościowe puchary.

 

Mamy również nadzieję, że kierowcy wypadną zdecydowanie lepiej niż rok temu, ale wyniku spotkania świadomie nie będziemy przypominać 😊