TARGI 4POLAND – 4. EDYCJA CZASU BOHATERÓW JUŻ ZA NAMI

Celem organizowanego przez firmę Volvo Trucks corocznego wydarzenia na autodromie Jastrząb jest unowocześnienie i usprawnienie polskiego przemysłu transportowego.

Impreza ta była też okazją do prezentacji wyników i planów Volvo Trucks Polska na najbliższe lata. Volvo niezmiennie jest liderem w zakresie elektromobilności transportu ciężkiego na rynku
europejskim, i nieustannie poszerza swoją gamę elektrycznych samochodów ciężarowych, którą obecnie tworzą modele: FH, FM, FMX, FE i FL Electric.

Z całą pewnością zadowoleni byli wszyscy ci, którzy wczoraj pojawili się na imprezie, bo można rzec, że każdy mógł znaleźć to co go interesuje. Odwiedzający mogli zapoznać się z ofertą firm związanych z branżą transportową w zakresie: zabudów, paliw, olei, wyposażenia, finansowania, naczep i wielu innych. Dla gości było odstępnych przeszło 60 stoisk, nie wspominając o flocie pojazdów przygotowanych przez Volvo i miejsca zabaw przeznaczonego dla najmłodszych.

Był też pokazowy przejazd trucków Volvo i akrobacje lotnicze, a gdy wieczorem wystrzeliły fajerwerki, na scenie pojawiła się Agnieszka Chylińska.