NOWA STACJA PALIW NA MOP KOKORZYN NA TRASIE S5 Z POZNANIA DO WROCŁAWIA

NOWA STACJA PALIW NA MOP KOKORZYN NA TRASIE S5 Z POZNANIA DO WROCŁAWIA

Jak poinformowała Główna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad MOP Kokorzyn posiada funkcję komercyjną, obejmującą miejsca parkingowe, wypoczynkowe, sanitarne oraz stację paliw, stanowiska obsługi pojazdów i obiekty gastronomiczno-handlowe.

Obecnie jadąc S5 z Poznania w kierunku Wrocławia, podróżujący mogą zatrzymać się i odpocząć na MOP Wronczyn, Kokorzyn, Gołanice, Trzebosz i Folwark. Na MOP Kokorzyn oraz Folwark kierowcy mogą skorzystać ze stacji paliw.

Natomiast jadąc drogą S5 z Wrocławia do Poznania w województwie wielkopolskim znajdują się następujące MOP-y: Dębno Polskie, Golina Wielka, Wilkowice, Sierakowo i Zamysłowo. Stacje paliw dostępne są na MOP Golina Wielka i Sierakowo.

Na trasie z Poznania przez Gniezno w kierunku województwa kujawsko-pomorskiego kierowcy mogą korzystać z MOP Czerlejno, Sanniki, Pierzyska i Łabiszynek. Uzupełnić paliwo można na MOP Czerlejno i Pierzyska.

W drodze powrotnej do Poznania dostępne są MOP Modliszewko, Łubowo, Wagowo i Siekierki. Zatankować można na MOP Łubowo i Siekierki.

 

Źródło: GDDKiA