PRIDO I9 – NOWY WIDEOREJESTRATOR Z ROZDZIELCZOŚCIĄ 4K I STEROWANIEM GŁOSOWYM

Najnowszy model kamery Prido został zaprojektowany z myślą o osobach, które cenią sobie najlepszą jakość nagrywanych filmów wideo. Prido i9 rejestruje bowiem obraz w kinowej rozdzielczości – 4K 3840×2160 30FPS. Pozwala to odtworzyć zapisane wideo w wysokiej jakości, zarówno na komputerze, jak i telewizorach o szerokiej przekątnej ekranu. Tak dobra rozdzielczość pozwala szczegółowo przeanalizować rejestrowany obraz, co może okazać się bardzo pomocne aby określić jakie wydarzenia miały miejsce w trakcie jazdy, bądź kiedy pojazd stał zaparkowany.

Elementem kamery i9, który pozwala rejestrować szczegółowy obraz także w słabszym oświetleniu oraz w nocy, jest wysokiej jakości sensor Sony Night View. Umożliwia on nagrywanie w rozdzielczości 4K, także podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych, takich jak ulewne opady deszczu bądź śniegu.

Prido i9 jest wyposażony w aż cztery tryby parkingowe, co gwarantuje bezpieczeństwo pojazdu także wtedy, kiedy kierowcy nie ma w pobliżu. W zależności od tego, w jakim miejscu zostawił on swój pojazd, można ustawić jeden z czterech trybów parkingowych: klasyczny, low-bitrate, poklatkowy oraz tryb aktywowany wykryciem ruchu. Aby skorzystać z możliwości trybów parkingowych modelu i9, potrzebne jest stałe źródło zasilania (moduł zasilający Prido HK1).

Bardzo funkcjonalną cechą najnowszego wideorejestratora od Prido jest możliwość sterowania głosowego. Dzięki temu kierowca nie musi odrywać rąk od kierownicy, a kamerę obsługuje poprzez krótkie komendy głosowe. W ten sposób użytkownik może zabezpieczyć aktualnie nagrywany film przed nadpisaniem (komenda „lock video”) bądź wyłączyć/włączyć ekran wideorejestratora. Funkcja ta zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Dzięki temu, że Prido i9 jest wyposażone w moduł Wi-Fi, użytkownik nie musi wyjmować karty z urządzenia, aby sprawdzić, co nagrała kamera. Nagrania można odtworzyć za pośrednictwem darmowej aplikacji, dostępnej na urządzenia z systemami Android oraz iOS. Z poziomu aplikacji można również konfigurować ustawienia wideorejestratora.