Polityka prywatności i Regulamin strony

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej www.e-truckbus.pl (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.
Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Autor i wydawca serwisu www.e-truckbus.pl  nie biorą odpowiedzialności za decyzje podjęte pod wpływem informacji zawartych na tej stronie. Nazwy, marki handlowe oraz loga pojawiające się na stronie e-truckbus.pl są wykorzystywane w celach informacyjnych.

 

Dane osobowe uczestników konkursów organizowanych przez www.e-truckbus.pl będą przetwarzane w celu realizacji umowy o przystąpieniu do nich, ich prawidłowego przeprowadzenia i wydania nagród. Każdej osobie, która podała swoje dane przysługuje prawo do ich dostępu, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przekazywanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w konkursach.