OFERTA REKLAMOWA

www.e-TruckBus.pl

Czyli wszystko co powinien wiedzieć kierowca, ale o co wstydzi się zapytać…

 

Jesteśmy na rynku relatywnie nowym portalem, działającym raptem od roku, ale już udało się nam pozyskać sporą grupę Internautów, którzy odwiedzają naszą stronę i Fanpage’a codziennie (ok. 50 000 odsłon strony miesięcznie – statystki wysyłamy osobom zainteresowanym).

Nasza strona dedykowana jest głównie kierowcom zawodowym i mniejszym przewoźnikom oraz kadrze zarządzającej. Współpracujemy z największymi autorytetami, bo np. PANEL ADR prowadzi Norbert Świderek prezes Stowarzyszenia DGSA, a o branżę „autokarową” dba Aleksandra Nadolski, właścicielka kancelarii prawnych w Niemczech.

 

Co nas wyróżnia? Oprócz bieżących informacji oraz zmianach w przepisach i rozporządzeniach, sytuacjach na drogach, granicach i promach, które zamieszczamy, nasza strona w dużym stopniu tworzona jest przez samych kierowców i przewoźników, którzy za naszym pośrednictwem dzielą się poradami, uwagami i spostrzeżeniami.

Proponujemy Państwu kompleksową usługę, która nie polega jedynie na zamieszczeniu reklamowego baneru, ale dodatkową promocję poprzez informacje zamieszczane na naszym Fanpage’u oraz artykuły pisane pod kątem konkretnego produktu/usługi  na naszej stronie głównej.

 

Zachęcam do kontaktu i reklamy

 

Grzegorz Ramza, tel. 602 244 350

e-mail: biuro@e-truckbus.pl 

 

Cennik wysyłamy osobom zainteresowanym