Reklama

OFERTA REKLAMOWA

Portal www.e-truckbus.pl działa relatywnie niedługo (trochę ponad 2 lata), ale udało się nam pozyskać sporą grupę Internautów, którzy odwiedzają naszą stronę i Fanpage’a codziennie. 

Co nas wyróżnia? W przeciwieństwie do innych stron nie piszemy o motoryzacji w sensie stricte (ciężarówkach), ale poruszamy problemy, które interesują zawodowych kierowców (ciężarówek, autobusów i samochodów dostawczych) oraz przewoźników. Dla nich dedykowany jest na stronie głównej PANEL PRZEWOŹNIKA i PANEL KIEROWCY.

Proponujemy kompleksową usługę, która nie polega jedynie na zamieszczeniu reklamowego baneru, ale dodatkową promocję poprzez publikacje informacji na naszym Fanpage’u oraz artykułów sponsorowanych na stronie głównej (gratis, bez limitu w ramach wykupionego pakietu reklamowego). 

Co również istotne layauty reklam (banerów) możemy dowolnie zmieniać na Państwa życzenie. Dodatkowo baner ze strony głównej (jeden z pięciu pierwszych) jest wyświetlany pod każdym materiałem, bez względu na poruszaną w nim tematykę (jeden z ostatnich naszych postów miał przeszło 180 tys. wyświetleń).

Trzymamy się również zasady, że nie zamieszczamy reklamy „konkurentów” przez czas współpracy z Firmą, która oferuje określoną gamę usług lub produktów, czyli na czas trwania kampanii macie Państwo wyłączność. Dlatego interesuje nas współpraca długofalowa.

Co do statystyk, to miesięcznie mamy ok. 50 tys. odsłon strony (oczywiście statystyki możemy dosłać). Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nie jest to wynik „oszałamiający” w porównaniu z bardziej znanymi portalami, ale my docieramy do zdecydowanie węższej grupy odbiorców, gdyż taki postanowiliśmy sobie cel zakładając stronę. Dlatego u nas pojawiają się wyłącznie reklamy produktów i usług będących w potencjalnym zasięgu kierowcy i przewoźnika.

 

Zachęcam do kontaktu i zadawania pytań.

 

Grzegorz Ramza

tel. 602 244 350
e-mail: biuro@e-truckbus.pl