BYĆ KIEROWCĄ – KONRAD ZAKOCHANY W AUTOBUSACH

BYĆ KIEROWCĄ – KONRAD ZAKOCHANY W AUTOBUSACH

Witam wszystkich,

Mam na imię Konrad i jestem kierowcą autobusów, a raczej autokarów…

Kiedy zaczęła się moja przygoda z autobusami? To zależy, czy chodzi o pasję do autobusów, która trwa już blisko 20 lat, czy o to kiedy po raz pierwszy usiadłem za kierownicą – a było to ponad 5 lat temu, 1 grudnia 2014 roku. Żeby zostać kierowcą autobusu marzyłem już od dziecka, a jak wiadomo marzenia trzeba spełniać. Gdyby nie zmiany przepisów, spełniłbym je zdecydowanie szybciej, a uprawnienia zdobyłem po ciężkim boju w wieku 22 lat i jestem póki co szczęśliwym posiadaczem kategorii prawa jazdy B i D. Być może w przyszłości się to zmieni, zobaczymy.

Karierę kierowcy zaczynałem standardowo już wśród młodych kierowców, od linii miejskich. Z czasem udawało się wyjechać w dalszą trasę, co bardziej „cieszyło oko”, aż do czasu kiedy swój życiowy rozdział miałem w słynnym PolskimBusie, którego jak wiadomo wciągnęła zielona ekspansja z Zachodu, gdzie pracuję obecnie.

Czy lubię wozić swoich pasażerów? Jak najbardziej, szczególnie, że autobusy, które mam przyjemność prowadzić zwykle są z „górnej półki”.

Zapraszam na swój Instagram

https://instagram.com/pan.w_krawacie?igshid=1vf0dr2jv1urz

PODOBA CI SIĘ TEN WPIS?  😎😎😎 POLUB NASZ FANPAGE!