DZIŚ O PÓŁNOCY ZAMKNIĘTY ZOSTANIE WĘZEŁ GORZYCE NA A1

DZIŚ O PÓŁNOCY ZAMKNIĘTY ZOSTANIE WĘZEŁ GORZYCE NA A1

GDDKiA zamyka możliwość wjazdu i wyjazdu na wszystkich relacjach na węźle Gorzyce. Ograniczenie w ruchu będzie obowiązywało od północy ze środy na czwartek (z 18 na 19 marca). Skomunikowanie z autostradą A1 umożliwia następny, oddalony o około 8 km węzeł Mszana. Na jezdni autostrady oraz na jej zjazdach, w rejonie węzła Gorzyce, zostały ustawione tablice zmiennej treści informujące o zamknięciu węzła.

Zmiany są niezbędne aby doszczelnić kontrolę graniczną. Są odpowiedzią na niestosownie się użytkowników autostrady do wdrożonej organizacji ruchu oraz próby ominięcia kontroli. Zostały podjęte w uzgodnieniu ze Strażą Graniczną, aby wesprzeć służby w realizacji ich zadań. Obecnie kluczowe znaczenie mają szeroko zakrojone działania profilaktyczne, przestrzeganie wydawanych zaleceń oraz zachowanie spokoju.

Wychodząc naprzeciw użytkownikom autostrady, w najbliższym czasie udostępniony zostanie, w trybie awaryjnym, parking na terenie przyszłego Miejsca Obsługi Podróżnych Mszana Południe, który jest zlokalizowany 2 km przed węzłem Mszana.

 

Źródło: GDDKiA

Sprawdź także