JUŻ NIEDŁUGO RUSZĄ NIECO ZMIENIONE SZKOLENIA I EGZAMINY W WORD-ACH

JUŻ NIEDŁUGO RUSZĄ NIECO ZMIENIONE SZKOLENIA I EGZAMINY W WORD-ACH

Wprawdzie 21 kwietnia weszły w życie przepisy w sprawie przepisów przedłużających ważność dokumentów kierowców, niemniej ośrodki szkolenia postanowiły w miarę możliwości jak najszybciej wznowić swą działalność zarówno w sprawie kursów, jak i egzaminów.

Póki co trwają intensywne przygotowania, bo wiadomo, że w z związku z epidemią koronawirusa konieczne będzie zachowanie najwyższych zasad bezpieczeństwa. Tak jest choćby w warszawskim WORD-zie, w którym będzie obowiązek noszenia maseczek, dezynfekcji rąk bezpośrednio po wejściu do ośrodka oraz dodatkowo przed wejściem do pojazdu oraz konieczność poddania się czynności mierzenia temperatury przed rozpoczęciem egzaminu. Do tej listy dodaje środki zabezpieczenia pracowników: środki dezynfekcji, rękawiczki, maseczki, przyłbice, mierzenie temperatury. Na terenie ośrodka wdrażana jest procedura bieżącej dezynfekcji terenu placówki oraz pojazdów.

Pracowników upoważniono natomiast do odstąpienia od egzaminu w przypadku stwierdzenia ryzyka epidemiologicznego np. w przypadku niewłaściwie założonej maseczki ochronnej, oznak złego samopoczucia własnego lub uczestnika.

PODOBA CI SIĘ TEN WPIS?

    KLIKNIJ NA NASZ FANPAGE I POLUB STRONĘ!    

BĘDZIESZ NA BIEŻĄCO 

Sprawdź także