MAGDA, KTÓRĄ ZAWSZE POCIĄGAŁO ŻYCIE W DRODZE

MAGDA, KTÓRĄ ZAWSZE POCIĄGAŁO ŻYCIE W DRODZE

Witam wszystkich

Mam na imię Magda i zawsze miałam dziwne pomysły zawodowe. Mam kurs spawacza MAG i TIG i do prac na wysokościach. Lubię uczyć się nowych rzeczy. Kierowcą ciężarówki jestem od dwóch lat. Wcześniej byłam konduktorem w PKP Intercity, pilotem wycieczek, jeździłam po Polsce organizując imprezy. Zawsze pociągała mnie droga, bycie w drodze. Ona zawsze mnie wzywa jak zbyt długo siedzę w jednym miejscu.

Kiedy wsiadłam do ciężarówki, poczułam, że to właśnie to czego szukałam. Mama i siostra zaakceptowały kolejny dziwny pomysł, tak jak poprzednie, a mąż Staszek zgodził się zrobić kurs na kategorię C razem ze mną.

W 2017 roku zdałam kategorię C i zaczęliśmy z mężem jeździć solówką na międzynarodówce. Kategorię C+E zrobiłam w lutym 2019. Chciałam kupić też motocykl więc w sierpniu 2019 zdałam też kategorię A. Natomiast do kompletu uprawnień brakowało mi tylko kategorii D, która zawsze może się przydać i właśnie 22 zdałam marca egzamin. To oznacza, że jestem posiadaczką pełnego prawa jazdy a wszystkie egzaminy zdałam za pierwszym razem.

Chciałabym na koniec zaprosić wszystkich kierowców do naszej grupy Be Active Trucker https://www.facebook.com/groups/307770149841682/ oraz na mojego bloga Truck.dalena https://facebook.com/truck.dalena/ i Instagrama https://www.instagram.com/truck.dalena/

Sprawdź także