LONDYN utrudnienia w ruchu od 24.05.-27.05.2019 – święto bankowe

LONDYN utrudnienia w ruchu od 24.05.-27.05.2019 – święto bankowe

Od 21:30 w piątek 24.05.2019 do 00:01 w poniedziałek 27 maja w święto bankowe, Old Street West i City Road South zostaną zamknięte.
Ma to na celu ukończenie prac mających na celu zmianę ronda Old Street na ruch dwukierunkowy.

Wewnętrzna obwodnica pozostanie otwarta przez Old Street dla podróży na wschód / zachód. Korzystanie z wewnętrznej obwodnicy na południe od rzeki może oznaczać szybszą podróż przez weekend. Podpisane trasy dywersyjne będą na miejscu. Oczekuje się, że drogi w okolicy będą znacznie bardziej ruchliwe i spodziewane są opóźnienia we wszystkich kierunkach, dlatego należy poświęcić więcej czasu na podróż.

Od niedzieli 26 maja pojazdy korzystające z dostępu do usług na rondzie Old Street wyjdą do stref opłat za wjazd do centrum miasta i stref o ultra niskiej emisji. Kierowcy mogą uniknąć opłaty za wjazd do centrum miasta przez ładowanie poza godzinami opłat za wjazd do centrum (przed godziną 07:00 lub po godzinie 18:00 od poniedziałku do piątku lub w dowolnym czasie w weekend). Kierowcy mogą również podlegać codziennej opłacie ULEZ, jeśli ich pojazd nie spełnia wymaganych norm emisji.

Od godziny 00:01 w święto bankowe w poniedziałek 27 maja na rondzie Old Street zostanie wprowadzony ruch dwukierunkowy. Oczekuje się opóźnień we wszystkich kierunkach na skrzyżowaniu Old Street, więc proszę pozwolić na więcej czasu na podróż.

Lokalne firmy powinny rozważyć podjęcie działań mających na celu zminimalizowanie wpływu wszelkich dostaw lub podróży serwisowych dokonywanych do Twojej siedziby poprzez rozmowę z dostawcą na temat tego, czy mogą ponownie zaplanować podróże poza godzinami szczytu lub zmniejszyć liczbę podróży, usprawniając dostawców i liczbę odwiedzin, które robią w twojej siedzibie.