ZOPTYMALIZUJ REZERWACJE PROMÓW, TUNELI I POCIĄGÓW Z PLATFORMĄ Q&B – EASYTRIP

ZOPTYMALIZUJ REZERWACJE PROMÓW, TUNELI I POCIĄGÓW Z PLATFORMĄ Q&B – EASYTRIP

W szybko zmieniającej się branży transportowej szeroko pojęta wydajność jest kluczowa. Zaplanowanie trasy i oszacowanie kosztów frachtu w krótkim czasie przy konieczności skorzystania z przeprawy promowej, przejazdu tunelami alpejskimi lub pociągiem może stanowić nie lada wyzwanie. Istnieje rozwiązanie, które pomaga uczynić ten proces nie tylko prostym w zarządzaniu, ale także szybkim i wydajnym – platforma Q&B Easytrip Transport Services (Q&B z ang. quotation and booking).

Mając na uwadze potrzeby naszych stałych użytkowników i nasze dotychczasowe doświadczenia jako administratorów, uruchamiamy Q&B w nowej odsłonie. Nasz portal od samego początku usprawniał połączenia między transportem drogowym, kolejowym i morskim, a jego nowa wersja oferuje wiele dodatkowych funkcji, które zdecydowanie podniosą zadowolenie z codziennej pracy z nią.

 

 

Zmiana wyglądu

Interfejs użytkownika naszej platformy przeszedł całkowitą przemianę, aby zapewniać lepsze, bardziej przyjazne doświadczenie z interaktywnymi mapami.

✅ Zoptymalizowane trasy

System podpowie Ci jak zaplanować najbardziej efektywne trasy, redukując koszty i czas.

✅ Opcja płatności kartą kredytową

Naszym celem było udostępnienie portalu także dotychczas niezarejestrowanym użytkownikom. Właśnie dlatego wprowadziliśmy szybkie płatności kartą kredytową. Teraz wystarczy kilka kliknięć, aby zapłacić za rezerwację.

Platforma Q&B daje możliwość rezerwacji ponad 700 połączeń promowych, tuneli alpejskich i pociągów RoLa, zapewniając menedżerom flot swobodę i dowolność w wyszukiwaniu optymalnych dla nich rezerwacji. Dzięki strategicznym partnerstwom z głównymi europejskimi operatorami, platforma Q&B oferuje użytkownikom konkurencyjne ceny i rabaty. To nie tylko wygodne, ale i opłacalne rozwiązanie do efektywnego odpowiadania na potrzeby transportowe.

Po dokonaniu rezerwacji na platformie użytkownicy natychmiast otrzymują potwierdzenie za pośrednictwem wiadomości tekstowej i e-mail. Działanie Q&B w czasie rzeczywistym umożliwia menedżerom flot podejmowanie szybkich decyzji i zmian planów, zapewniając świetną wydajność operacji.

W Easytrip Transport Services rozumiemy, że branża transportowa działa przez całą dobę. Niezależnie od tego, czy użytkownicy mają pytanie dotyczące rezerwacji, czy potrzebują pomocy w zmianie połączenia w ostatniej chwili, nasz zespół jest gotowy zapewnić szybką i niezawodną obsługę również wieczorami i w weekendy.

W stale zmieniającej się branży logistycznej wdrażanie innowacyjnych rozwiązań ma niebagatelne znaczenie dla osiągnięcia sukcesu. Easytrip Transport Services oferuje kompleksowe i opłacalne rozwiązanie, usprawniające operacje oraz optymalizację tras, których częścią jest przeprawa promowa, pociąg lub przejazd tunelami.

Zapraszamy do kontaktu z nami, aby poznać nasz proces zarządzania rezerwacjami i przekuć go w wymierne oszczędności w Twojej organizacji.

 

więcej informacji: LINK

 

Źródło: Easytrip Transport Services

 

UWAGA: PUBLIKACJA NA ZAMÓWIENIE