ADRIAN TRUCKER PAKER W TRASIE

ADRIAN TRUCKER PAKER W TRASIE

Witam serdecznie, z tej strony ponownie Adrian Trucker Paker

Dziś dwa słowa o treningu siłowym z własną masą ciała. Zaczynamy od rozgrzewki, potem robimy pompki w różnych stylach (na szeroko, na wąsko, z nogami wyżej). Do tego dorzućcie przysiady i wykroki. Następnie połóżcie się na karimacie lub kocu i zróbcie ćwiczenia na brzuch. Możemy nogi unosić w górze, lekko je przytrzymać i wolno puszczać albo zróbmy standardowe skłony z dopięciem mięśni brzucha. Możliwości naprawdę mamy dużo, by poprawić sylwetkę w trasie.
A tak naprawdę większą połową naszego sukcesu jest dieta, czyli nasze odpowiednie odżywianie. Jeśli wyeliminujesz z niej cukry (początkowo stopniowo, aż praktycznie dojdziesz do zera) to postępy zauważysz już po kilku tygodniach. Starajmy się też pić wodę mineralną i również częściej jeść, ale za to w mniejszych ilościach. Sam na przykład jem 5 posiłków dziennie, średnio pije około 4 litrów wody, czasem nawet 5. Najlepsze co byście mogli zrobić, to zgłosić się do dietetyka, który zapewne po analizie badań, ustali dietę odpowiednią do Waszej budowy ciała.

 

Zainteresowanych zdrowym trybem życia zapraszam na mojego fanpage’a, Instagrama, kanał YouTube pod nazwą Adrian Trucker Paker, gdzie pokazuję różne możliwości treningowe, jak również prawidłowe odżywianie w trasie.
Mam nadzieję że coś pomogłem tym materiałem a tymczasem trzymajcie się zdrowo i aktywnie. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Sprawdź także