BRYTYJCZYCY UCIEKAJĄ Z WYSP!!!

BRYTYJCZYCY UCIEKAJĄ Z WYSP!!!

Agenci Moralności przechwycili ciężarówkę pełną Brytyjczyków, którzy powiedzieli, że uciekają z Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu krajów z uczciwymi przywódcami politycznymi na czele. W sumie prawie 60 osób znaleziono w naczepie z minimalnym bagażem.

Zapytani, gdzie chcieliby się dostać, żaden z nich nie mógł pomyśleć o kraju wolnym od głupiej gatki i fałszywych obietnic. Chociaż kilka z 60 osób, którzy byli z tyłu ciężarówki, wymieniło Szwajcarię i Finlandię jako dwa miejsca, do których chcieliby się dostać. Islandia była również wysoko na liście, podobnie jak Antarktyda.

Jedna z osób na pokładzie, która chciała pozostać anonimowa, powiedziała: „Mam dość ciągłej przepychanki słownej i kłamstw, które wypływają z ust niektórych polityków. Jest kilku przyzwoitych, ale przewyższa ich liczba samolubnych osób, które próbują oszukać ogół społeczeństwa. Mamy po prostu dość ciągłego oszukiwania przez polityków, którzy starają się polepszyć swoje życie, nie biorąc pod uwagę ludzi, którym służą. Czy myślą, że jesteśmy tacy głupi? A teraz sytuacja zmieniła się w konkurs, kto może obiecać najwięcej. Z doświadczenia wiemy, że obietnice złożone w tej chwili nie zostaną dotrzymane.”

Źródło: kierowcy HGV UK

Sprawdź także